Технології

Рік без російських соцмереж (СПЕЦЕФІР)

15 травня, 2018 18:23
Технології/Рік без російських соцмереж (СПЕЦЕФІР)
Зберегти
Вигляд
Рік тому президент Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення РНБО щодо нових санкцій проти російських інтернет-компаній. Поговоримо на Громадському про те, як змінилися за цей рік робота провайдерів.

Рік тому президент Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення РНБО щодо нових санкцій проти російських інтернет-компаній. Згідно з ним українські інтернет-провайдери мали заблокувати для своїх користувачів такі популярні соцмережі як «ВКонтаке» та «Одноклассники», пошукові, поштові сервіси компаній «Яндекс» та Mail.RU Group.

Про те як змінилися за цей рік робота провайдерів, смаки української інтернет-аудиторії, про спроби оскаржити рішення РНБО та подальші спроби обмежити доступ українців до шкідливого на думку держави контенту у студії Громадського дискутуватимуть президент холдингу Internet Invest Group, Олександр Ольшанський та представниця правозахисної організації Human Rights Watch в Україні Таня Куперта.

Ведучий — Ігор Бурдига. Дивіться спецефір на Громадському сьогодні о 18:00.

Нагадаємо, робота сервісів Mail.ru «ВКонтакте» і «Однокласники», а також «Яндекс» заблокована в Україні з 16 травня 2017 року.

За півроку СБУ порушила 34 кримінальних провадження щодо користувачів «ВКонтакте».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як «Яндекс», «Одноклассники» та «Вконтакте» відреагували на заборону сервісів в Україні.

Пов`язані новини