УКРАЇНА

«Яндекс», «Одноклассники» та «Вконтакте» відреагували на заборону сервісів в Україні

16 травня, 2017 19:28
УКРАЇНА/«Яндекс», «Одноклассники» та «Вконтакте» відреагували на заборону сервісів в Україні
Зберегти
Вигляд
16 травня президент Порошенко підписав указ про нові санкції, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники».

Українська адміністрація «Вконтакте» продовжуватиме роботу та захищатиме користувачів попри указ Ради нацбезпеки та оборони , що містить заборону доступу до соцмережі в Україні.

Про це йдеться у відповіді прес-служби на запит Громадського.

«ВКонтакте — найпопулярніша соціальна мережа в Україні, кожен місяць ресурс відвідують 16 мільйонів жителів країни. Ми, Команда «ВКонтакте», завжди обходили політику стороною. Вважаємо, що інтернет по суті своїй не має кордонів. Ми захищали і будемо захищати інтереси всіх наших користувачів і партнерів», — йдеться у повідомленні.

В «Яндекс» повідомили, що заборона сервісу торкнеться 11 мільйонів українських користувачів, які щомісяця користуються платформами «Яндекс», а також «тисяч українських організацій, які використовують наші технології та сервіси для розвитку своїх бізнесів».

«Бізнес групи компаній Яндекса, звичайно, дуже великий, і санкції на нього не вплинуть. Але ми вважаємо Україну важливою частиною нашої роботи і шкодуємо, що санкції зводять нанівець всі багаторічні зусилля нашої команди. Головний потерпілий від санкцій — це український користувач. Дуже шкода», — додали в прес-службі.

У соціальній мережі «Однокласники» висловили сподівання, що цій соціальній мережі буде знайдена заміна.

«Разом ми знайдемо спосіб залишатися на зв'язку, і 9,5 млн українських користувачів ОК, наші партнери і рекламодавці зможуть користуватися сервісами соціальної мережі так, як вони звикли», — заявила директор по комунікаціями соцмережі Анастасія Жбанова, передає УНІАН.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

Водночас, телекомунікаційна компанія «Укртелеком» повідомила, що може заблокувати протягом тижня Mail.ru, «ВКонтакте» і «Яндекс». Також розпочали підготовку до блокування соцмереж в «Київстарі»

Загалом у санкційний список потрапили 468 компаній і 1228 фізичних осіб. Заборона для них діятиме від року до 3 рік. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини