Ринкова вартість компанії Microsoft Corp вперше перевищила позначку у 1 трильйон доларів у четвер, 25 квітня. Таки чином, Microsoft «обігнала» Apple Inc, ставши найціннішою американської публічною компанією, пише Reuters.

Reuters зазначає, що росту акцій сприяли прогнози керівників Microsoft про подальший розвиток бізнесу хмарних обчислень, озвучені на щоквартальній телефонної конференції після закриття ринку 24 квітня.

Акції підскочили вище 1 трильйона доларів майже через добу після звіту.

Станом на 17:05 (за київським часом, ред.) 25 квітня ціна паперів Microsoft піднялася на 4,1%, до 130,08 долара за акцію.

Для того щоб ринкова вартість компанії була вища за трильйон доларів, акції мають бути дорожчі ніж 130,5 долара. На початку торгів котирування сягали 131,37 долара.

Раніше відмітку в трильйон доларів долала лише одна публічна компанія в США — Apple Inc. Це відбулось у серпні минулого року.

Компанії Amazon також вдавалося перевищити цей рівень: але таке зростання акцій відбулось лише на декілька хвилин, але не на закриття торгів.

21 квітня повідомлялось, що статки співзасновника Microsoft Білла Гейтса перевищили 100 мільярдів доларів. Тепер він посідає 2 позицію у рейтингу найбагатших людей планети.

Поділитись: