Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата і Максима Полякова.

Подання Генерального прокурора Юрія Луценка щодо зняття недоторканності з п'яти народних депутатів будуть передані на розгляд в сесійну залу до кінця поточної сесії.

Про це повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради Павло Пинзеник.

«Думаю, що таймінг дозволяє нам вкластися до кінця поточної сесії», — зазначив Пинзеник.

На запитання журналістів щодо можливого часу розгляду подань в сесійній залі депутат зазначив, що це буде залежати від рішень Погоджувальної ради.

Нагадаємо, напередодні Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата і Максима Полякова.

Нагадаємо, депутат від «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат і депутат від «Народного фронту» Максим Поляков підозрюються в отриманні хабара за зміни в законопроектах про видобуток бурштину.  Лозового підозрюють в ухиленні від податків. Довгого у махінаціях із землею під Києвом, а Дейдея у незаконному збагаченні. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile