Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради для розгляду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Андрія Лозового.

Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради для розгляду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

Лозовий підозрюється у порушенні статті 212 Кримінального кодексу України — «Ухилення від сплати податків і зборів», статті 368-2 —«Незаконне збагачення».

За словами генпрокурора Луценка, Лозовий не сплатив податків на суму 1,846 млн гривень. 

19 травня Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів: Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Того ж дня Лозовий заявив, що вважає намір Луценка зняти з нього депутатську недоторканність політичною розправою і не збирається їхати з України. 

22 травня Лозовий повідомив, що подав до суду позовну заяву до Луценка про захист честі, гідності та ділової репутації. Крім того, нардеп просить суд стягнути з генпрокурора 1 гривню на його користь «як відшкодування морального збитку» і стягнути з Луценка судові витрати.

Торік депутат Андрій Лозовий задекларував 186 пляшок колекційного вина, 8 картин, кілька годинників та меблі 19 століття.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: