Голову правління Укрзалізниці Євгена Кравцова можуть звільнити з посади протягом декількох тижнів, попри те, що заяву про свою відставку він подав ще наприкінці 2019 року.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у кулуарах форуму «Дороги UA 2020», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я розраховую, що рішення з цього питання буде протягом декількох тижнів. Тому що це процедура, яка вимагає рішення наглядової ради», — повідомив Криклій.

За словами міністра, наглядова рада Укрзалізниці проводить низку зустрічей щодо звільнення Кравцова.

«Якби це було моє особисте рішення, то я б уже підписав заяву про звільнення. Але процедура інакша», — додав міністр інфраструктури.

Він також розкритикував УЗ за те, що компанія досить мало уваги приділяла пасажирським перевезенням, тому українці отримували послуги дуже низької якості.

30 грудня 2019 року прес-служба Укрзалізниці поширила заяву Кравцова, у якій той повідомив про своє рішення піти з посади голови компанії.

«Вже на початку 2020-го року, після розгляду мого звернення на засіданні наглядової ради щодо припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі, я впевнений, що залізнична родина залишиться близькою для мене», — йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, очільником Укрзалізниці Кравцов став у січні 2019 року. Але до цього він виконував обов’язки голови компанії після відставки попереднього керівника Войцеха Балчуна у серпні 2017 року.

Також Кравцов розповідав, що у 2018 році він отримував 570,59 тисячі гривень зарплати щомісяця

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile