комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Рівненській обласі
Фото:

Віталій Коваль/Facebook

Рівненська область вирішила не послаблювати карантин з 22 травня, оскільки за минулу добу в регіоні зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусного захворювання — 70. Зокрема, новий спалах OVID-19 виявили в Здолбунівському інтернаті для літніх і осіб з інвалідністю, де заразилися 6 працівників і 6 підопічних. Зараз інтернат закритий для відвідувачів.

Про це повідомив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

Усі карантинні обмеження, які діють в області на сьогодні, вирішили продовжити ще на 7 днів. Після цього комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій знову розгляне питання про послабення обмежень. 

Пом'якшити карантин на Рівненщині зможуть, якщо протягом тижня в області буде зафіксовано не більше 150 нових випадків коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діятиме так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: