У Чехії сталася ДТП через те, що живий різдвяний короп випадково вислизнув із пластикової торбини й відволік водійку від кермування.

Як повідомляє поліція Чехії, інцидент стався в понеділок, 23 грудня, близько 14:50 у муніципалітеті Горні, Ліберецький край.

Жінка поверталася із різдвяних закупів, де придбала, зокрема, й живого коропа. Рибу в пластиковому пакеті вона поклала на пасажирське сидіння. По дорозі короп вислизнув із торбинки й вискочив на руки водійці.

«Жінка втратила контроль над транспортним засобом, розвернулася в протилежний бік, збила дорожній знак і врізалася в бетонний стовп», — повідомили в поліції.

63-річна водійка зазнала тяжких травм. Її госпіталізували до найближчої лікарні за допомогою гвинтокрила.

У поліції закликають водіїв обережно ставитися до перевезення живих коропів, особливо в період свят, і бажають усім веселого Різдва.

Як зазначає видання Prague Morning, короп став популярною різдвяною стравою в Чехії у XIII столітті, оскільки риба не вважалася м’ясом, яке в переддень Різдва через піст уживати було заборонено.

Традиційно коропа подають після сходу сонця разом із картопляним салатом, грибним чи рибним супом. Деякі сім’ї навіть тримають рибу живою у наповненій водою ванній протягом кількох днів для того, щоб зберегти її свіжість.

Поділитись: