Бойовики припинили пропуск громадян через лінію зіткнення в межах дорожнього коридору «Горлівка-Бахмут»

Роботу контрольного пунку в'їзду-виїзду «Майорське» тимчасово припинили.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України. 

«Сьогодні, 16 червня ... всі КПВВ в районі операції Об’єднаних сил розпочали свою роботу в штатному режимі згідно літнього графіку роботи о 06:00. Однак, вже в 06:25 прикордонники, які діють у складі Об’єднаних сил та здійснюють свою діяльність в КПВВ «Майорське», отримали інформацію від осіб, що намагались перетнути лінію зіткнення в напрямку до тимчасово окупованих територій України, про те що представники незаконних збройних формувань відмовили їм у пропуску з причин проведення ремонтних робіт», — йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, бойовики не надавали будь-якої завчасної інформації про припинення пропуску через моніторингову місію ОБСЄ чи спільний центр координації та контролю за припиненням вогню.  

«З метою безпеки громадян та недопущення провокацій з боку НЗФ (незаконних збройних формувань, — ред.), рішенням Об'єднаного командного пункту ООС роботу КПВВ «Майорське» тимчасово припинено», — заявили у ДПСУ. 

У відомстві заявили також про можливі ускладнення при перетинілінії зіткнення з боку тимчасово окупованих територій Донецької області. 

«Підрозділи Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ вжили додаткових заходів щодо посилення напрямків в межах дорожніх коридорів «Донецьк-Курахово», «Донецьк-Маріуполь», — зазначили прикордонники. 

Як повідомлялося, у зоні бойових дій на Донбасі українські військові затримали двомісний літак, а з непідконтрольної українському уряду території Донбасу 15 червня намагалися обстріляти безпілотник  спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

Поділитись: