УКРАЇНА

Росії не вдасться дестабілізувати ситуацію на Закарпатті — Клімкін

5 березня, 2018 17:09
УКРАЇНА/Росії не вдасться дестабілізувати ситуацію на Закарпатті — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію на Закарпатті, де проживає значна угорська спільнота. Однак їй не вдасться це зробити.

Російська Федерація намагається дестабілізувати ситуацію на Закарпатті, де проживає значна угорська спільнота. Однак їй не вдасться це зробити.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спільної прес-конференції з фінським колегою Тімо Сойні, передає кореспондентка Громадського.

«Москва і надалі буде намагатися дестабілізувати там (на Закарпатті — ред.) ситуацію. Ми маємо послідовно цьому протидіяти. З цією метою ми ведемо постійні дискусії з СБУ та МВС. Ми не дамо дестабілізувати там ситуацію та загрожувати нашим угорцям українського походження», — повідомив Клімкін.

Міністр додав, що організатор нещодавніх провокацій на Закарпатті утік до Придністров'я.

«Усі, хто говорять про певні антиугорські настрої в Україні, мають ставити свої питання безпосередньо ФСБ», — сказав Клімкін.

Нагадаємо, у ніч на 27 лютого в Ужгороді стався  підпал офісу Товариства угорської культури Закарпаття.  Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Зловмисників шукають.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що за підпалом офісу Товариства угорської культури стоять російські спецслужби.

Посла України в Угорщині викликали в угорське МЗС у зв’язку з другим за місяць підпалом спілки угорців в Ужгороді.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін засудив спробу підпалу і назвав це провокацією. 

Пов`язані новини