Міноборони Росії оголосило, що з 1 по 8 вересня проведе масштабні військові навчання в Середземному морі за участю 25 кораблів і близько 30 літаків Повітряно-космічних сил.

Міноборони Росії оголосило, що з 1 по 8 вересня проведе масштабні військові навчання в Середземному морі із залученням 25 кораблів і близько 30 літаків.

Про це повідомляє російське агентство «Інтерфакс» з посиланням на Міноборони РФ.

«Відповідно до плану підготовки Збройних сил РФ під керівництвом головнокомандувача ВМФ Росії адмірала Володимира Корольова в період з 1 по 8 вересня 2018 року в Середземному морі буде проведено масштабне вчення угруповання сил (військ) Військово-Морського Флоту і Повітряно-космічних сил Росії», — йдеться у повідомленні.

У навчаннях візьмуть участь кораблі Північного, Балтійського, Чорноморського флотів та Каспійської флотилії, а також літаки дальньої, військово-транспортної і морської авіації.

Росія планує розгорнути більш 25 кораблів і суден на чолі з ракетним крейсером «Маршал Устінов», а також залучить до навчань близько 30 літаків, серед яких ракетоносці та винищувачі.

У військовому відомстві РФ відзначили, що у ході навчань буде відпрацьований комплекс завдань з «протиповітряної і протівоподводно-диверсійної оборони, а також протимінного забезпечення».

Раніше повідомлялось, що у вересні в Росії пройдуть навчання «Восток-2018», які мають стати найбільшими з 1981 року.

Також повідомлялося, що в цих навчаннях візьмуть участь військові Китаю та Монголії. У США занепокоєні через навчання «Восток-18», бо РФ проведе симулювання ядерного удару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В НАТО вважають, що навчання «Восток-18» свідчать про підготовку РФ до масштабного конфлікту

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile