Росія готова надати коридор для виходу сирійських повстанців у східному Алеппо. Їх готові відпустити зі зброєю, але без важкого озброєння

Росія готова надати коридор для виходу сирійських повстанців у східному Алеппо, але наразі ця позиція лишається неузгодженою зі Сполученими Штатами.

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров за підсумками засідання Ради міністрів ОБСЄ, передає кореспондентка Громадського.

«Ми не хочемо, щоб там добили всіх бойовиків будь-якою ціною, ми не хочемо, щоб були нові жертви, тому ми домовляємось з Америкою, і готові відпустити бойовиків зі зброєю, без важкого озброєння», – сказав він.

За його словами в східному Алеппо повстанці оточені, їм навряд чи зможуть підвезти зброю, але якщо це затягнеться – то станеться так, що озброєння, яке сирійській повстанській армії постачають «потім опиняється в терористів».

«З адміністрацією Обами ми спілкуємось, вчора три рази зустрічались в Керрі, і зараз в Женеві наші військові експерти зустрінуться, але є багато незрозумілого в поведінці Штатів щодо Алеппо», – сказав Лавров.

Раніше Росія і Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про 7-денне премир'я в Алеппо.

Поділитись: