Світ

Росія готується отримати $3 млрд від продажу євробондів попри санкції Заходу

17 квітня, 2018 11:43
Світ/Росія готується отримати $3 млрд від продажу євробондів попри санкції Заходу
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів Росії готується до продажу чергової «порції» євробондів загальною вартістю 3 мільярди доларів навіть попри запровадження санкцій у США та Європі.

Міністерство фінансів Росії готується до продажу чергової «порції» євробондів загальною вартістю 3 мільярди доларів навіть попри запровадження санкцій США та Європі.

Про це повідомив міністр фінансів РФ Констянтин Вишковський, передає Bloomberg.

«Ми чекаємо на вікно можливостей. Ситуація наразі є набагато менш сприятливою для виходу на зовнішні ринки за запозиченнями», — сказав Вишковський.

Bloomberg повідомляє, що запозичення коштів на закордонних ринках перетворилось на справжній тест на витривалість для Росії з тих пір, як вона розпочала свою агресію по відношенню до України.

Новий транш єврооблігацій Росія може випустити на ринок вже до 22 квітня. Загальна сума коштів, які уряд РФ планує залучити, сягає 3 мільярдів доларів, з них 800 мільйонів — на покриття заборгованості за минулими запозиченнями.

Нагадаємо, що раніше Bloomberg повідомляв, що іноземні інвестори можуть втратити 1,6 мільярда доларів внаслідок впровадження нових санкцій США проти російських олігархів та їхніх компаній.

При цьому раніше запровадження санкцій Британії проти Росії через отруєння родини Скрипалів не завадило російському Мінфіну одразу після цього залучити на міжнародних ринках 4 мільярди доларів.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій.

Пов`язані новини