Російська Федерація надала додаткові дані з радарів Об’єднаній групі слідчих у справі збитого на Донбасі пасажирського літака рейсу MH17 у липні 2014 року

Російська Федерація надала додаткові дані з радарів Об’єднаній групі слідчих у справі збитого на Донбасі пасажирського літака рейсу MH17 у липні 2014 року.

Про це повідомляється на сайті голландської прокуратури.

Дані та інструкціїї з їхньої розшифровки Росія представила на прохання з боку Нідерландів.  Тепер раніше отримані від Росії дані і нові будуть найближчим часом розшифровані та ретельно досліджені.

Наголошується, що уся інформація повинна надаватися у форматі ASTERIX — розробленому за міжнародними європейськими стандартами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді збив МН17? Аналіз Bellingcat і Atlantic Council.

«Боїнг-777»  авіакомпанії Malaysia Airlines, рейс Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на Донбасі неподалік Сніжного Донецької області 17 липня 2014 року.

На його борту знаходилися 298 осіб, всі вони загинули. З них - 192 підданих Нідерландів (один мав і громадянство США), 44 громадянина Малайзії, серед яких 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії, 10 - Великобританії (один мав і громадянство ПАР), четверо німців і четверо бельгійців, троє філіппінців, один громадянин Канади і один - Нової Зеландії.

Комісія Ради безпеки Нідерландів, яка займалася розслідуванням причин катастрофи лайнера, 13 жовтня 2015 року опублікуваладоповідь, в якій говориться, що літак був збитий ракетою класу «земля – повітря», випущеної із ЗРК «Бук».

Міжнародна слідча група із виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у катастрофі «Боїнга», включає представників Нідерландів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України.

8 жовтня 2015 року Bellingcat встановили причетних до транспортування установки «Бук» росіських військових

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile