Війна

Росія підтвердила погрози збивати ракети України біля Криму

1 грудня, 2016 08:41
Війна/Росія підтвердила погрози збивати ракети України біля Криму
Зберегти
Вигляд
Попередження Міністерства оборони Росії опубліковано в системі сповіщення пілотів та аеронавігаційної інформації NOTAM.

Російське Міноборони розмістило повідомлення про те, що українські ракети можуть бути знищені під час навчань ЗСУ поблизу анексованого Криму.

Відповідне попередження Міністерства оборони Росії опубліковане в системі сповіщення пілотів та аеронавігаційної інформації NOTAM.

У тексті повідомлення сказано, що російські системи протиповітряної оборони будуть збивати ракети, виявлені в зоні польотної інформації Сімферополя і Одеси в рамках навчань, запланованих на 1-2 грудня.

 

«Якщо запущені ракети будуть становити загрозу для російських об'єктів в цій зоні (на землі, на морі або в повітряному просторі), буде завдано удару у відповідь для знищення пускових установок», – йдеться в повідомленні. Термін дії повідомлення: з 11:30 по 13:30 четверга 1 грудня за київським часом.

Крім того, прес-секретар російського президента Дмітрій Пєсков підтвердив, що в переданої Києву ноті зазначено: російська сторона буде збивати українські ракети в разі загрози.

Нагадаємо, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ заявило, що 1-2 грудня Україна збирається провести «ракетні стрільби» у повітряному просторі Росії.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна буде проводити ракетні випробування і навчання згідно з планами і графіками, не зважаючи на загрози Росії.

В свою чергу, Міністерство оборони допускає ракетний удар Росії у разі проведення Україною ракетних стрільб над Чорним морем 1-2 грудня. 

Пов`язані новини