УКРАЇНА

Росія приносить в Крим екологічну катастрофу — глава МЗС України

4 вересня, 2018 19:55
УКРАЇНА/Росія приносить в Крим екологічну катастрофу — глава МЗС України
Зберегти
Вигляд
Дії російської влади на території анексованого Криму призводять до екологічної катастрофи.

Дії російської влади на території анексованого Криму призводять до екологічної катастрофи.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в Twitter.

Раніше стало відомо, що в анексованому Криму вирішили зупинити завод «Кримський титан» через викиди. З Армянська, де розташований цей завод, евакуюють дітей. 

«Спочатку російські окупанти принесли в Крим і на Донбас людське горе, тепер-екологічні катастрофи,які знищують нашу землю», — заявив Клімкін.

Нагадаємо, 27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. 

Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди із заводів анексованого Криму.

4 вересня стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Пов`язані новини