ENRU

Росія приносить в Крим екологічну катастрофу — глава МЗС України

Дії російської влади на території анексованого Криму призводять до екологічної катастрофи.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в Twitter.

Раніше стало відомо, що в анексованому Криму вирішили зупинити завод «Кримський титан» через викиди. З Армянська, де розташований цей завод, евакуюють дітей. 

«Спочатку російські окупанти принесли в Крим і на Донбас людське горе, тепер-екологічні катастрофи,які знищують нашу землю», — заявив Клімкін.

Нагадаємо, 27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. 

Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди із заводів анексованого Криму.

4 вересня стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.