УКРАЇНА

Росія відмовила Україні у видачі екс-«беркутівця» Садовника

16 грудня, 2017 23:58
УКРАЇНА/Росія відмовила Україні у видачі екс-«беркутівця» Садовника
Зберегти
Вигляд
Росія відмовила Генпрокуратурі України у видачі причетного до злочинів на Майдані екс-заступник командира роти «Беркута» Дмитра Садовника через отримане ним російське громадянство.

Росія відмовила Генпрокуратурі України у видачі причетного до злочинів на Майдані екс-заступника командира роти «Беркута» Дмитра Садовника через отримане ним російське громадянство.

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням на главу департаменту спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка.

«Російська Федерація надала відповідь, що він є громадянином (Росії — ред.) , йому надано громадянство і відмовлено в його видачі. Громадянство надано в грудні 2014 року», — сказав Горбатюк.

Він також уточнив, що за оперативною інформацією, Садовник перебуває в анексованому Криму. Однак офіційного підтвердження цим даним немає.

На питання про те, чому Інтерпол відмовляє в розшуку колишніх українських чиновників і правоохоронців, Горбатюк заявив, що Інтерпол вважає події Євромайдану в Україні політичними, «тому за всіма підозрюваним, які так чи інакше пов'язані з владою, відмовляють в оголошенні в міжнародний розшук».

Загалом, у розстрілах підозрюються 23 екс-працівників київського «Беркуту». 

Раніше повідомлялося, що 13 «беркутівців» отримали громадянство РФ. Також у Держдумі РФ допускають надання громадянства 4 екс-«беркутівцям».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні.

Пов`язані новини