Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на зустрічі з генсеком Ради Європи заявив, що механізми організації треба спрямувати на «захист прав національних меншин в Україні».

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на зустрічі з генсеком Ради Європи заявив, що механізми організації нібито треба спрямувати на «захист прав національних меншин в Україні».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Росії.

«Увага генсекретаря була зосереджена на необхідності більш активно задіяти профільні механізми Організації для захисту прав національних меншин у просторі Ради Європи, передусім в Україні та в країнах Балтії», — заявив Лавров.

Раніше Україна звернулася до генсека Ради Європи з листом щодо українських політв'язнів в РФ.

20 червня генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд після переговорів з російським омбудсменом заявив, що політв’язень Кремля Олег Сенцов повинен бути помилуваний через гуманітарні причини. Ягланд сказав, що готовий у разі потреби подати прохання про помилування.

Україна очікує від генсека Ради Європи офіційного звернення до президента Росії Володимира Путіна з вимогою звільнити українських заручників та політв’язнів Кремля.

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile