Суд Єкатеринбурга визнав блогера Руслана Соколовського винним в образі почуттів вірян після запису ролика , в якому ловив покемонів в храмі. Його засудили до 3,5 років ув'язнення умовно.

Суд Єкатеринбурга визнав блогера Руслана Соколовського винним в образі почуттів вірян після запису ролика , в якому ловив покемонів в храмі. Його засудили до 3,5 років ув'язнення умовно. 

Це випливає з вироку, який оголосила суддя Катерина Шопоняк, передає «Радіо Свобода».

За її словами, Соколовський «здійснив ряд умисних злочинів». Звинувачення попросило засудити блогера до трьох з половиною років колонії загального режиму, зазначивши, що «умовний термін лише породить відчуття безкарності».

Скріншот: Радіо Свобода

Влітку 2016 року Соколовський вирішив перевірити, чи дійсно за гру в Pokemon Go в храмі загрожує кримінальна відповідальність, як про це розповіли по федеральних каналах.

Його затримали 2 вересня 2016 року за ловлю покемонів у храмі. Соколовського відправили у СІЗО, але пізніше суд змінив запобіжний захід на домашній арешт.

Блогеру пред'явили звинувачення за сімома епізодами образи почуттів вірян, а також за статтею про поширення ненависті або ворожнечі та незаконному обороті приладів для прихованої зйомки (під час обшуку у нього знайшли ручку з камерою).

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile