Російський мільярдер Борис Мінц, який входить у санкційний «кремлівський список» США, виїхав з Росії до Лондона.

Російський мільярдер Борис Мінц, який входить у санкційний «кремлівський список» США, виїхав з Росії до Лондона.

Про це повідомляє російська газета «Ведомости» з посиланнями на федерального чиновника, джерела у Центробанку РФ, та людину, яка знає про долю Мінца від знайомого акціонера компанії мільярдера.

«Ситуація склалася напружена, спокійніше поїхати», — пояснив один зі співрозмовників.

Зазначається, що разом з Мінцем виїхали до Британії і три його сини.

Представники холдингу O1 Group, власником якого є Мінц, відмовились від коментарів. А до самого мільярдера газеті не вдалося додзвонитися.

Борис Мінц володіє інвестиційним холдингом O1 Group, який має бізнес-центри у Москві. Також мільярдер інвестує у приватні пенсійні фонди. Він входить до сотні найбільш заможних людей Росії. Заданими Forbes, його статки оцінюються у 1,3 мільярди доларів.

Понад 20 років тому він був керівником управління президента Росії з питань місцевого самоуправління, а після — багато років був членом партії «Союз правих сил».

 29 січня Адміністрація президента США Дональда Трампа оприлюднила перелік 114 російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна.

До так званого «кремлівського списку» потрапили представники Адміністрації президента Путіна та Кабінету міністрів Росії, а також бізнесмени, чий статок перевищував $1 млрд. Прізвище Мінца там також зазначене.

Тоді повідомлялось, що потрапляння до цього списку не означає, що США автоматично запровадять санкції проти осіб. Проте ризик потрапити під санкції для фігурантів списку вищий.

Путін, коментуючи доповідь, заявив, що вважає такий крок недружнім і пожартував, що жалкує через те, що його не включили у доповідь.

ЧИТАЙТЕ: США використали рейтинг найзаможніших Forbes для «кремлівської доповіді»

У квітні США запровадили нові санкції проти російських олігархів, наближених до президента РФ Володимира Путіна. Санкції стосувалися ймовірного втручання Москви у президентські вибори США 2016 року.

Поділитись: