У Києві структурні підрозділи КМДА, представники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та Держслужби з надзвичайних ситуацій провели протипожежні навчання у ТРЦ Ocean Plaza.

У Києві структурні підрозділи КМДА, представники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та Держслужби з надзвичайних ситуацій провели протипожежні навчання у ТРЦ Ocean Plaza.

Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації.

«Рятувальники перевірили систему оповіщення, стан засобів пожежогасіння, вентиляції, протипожежної сигналізації, оглянули диспетчерський пункт», — йдеться у повідомленні.

Також під час навчань у підземному паркувальному майданчику торгово-розважального комплексу відбулися практичні тренування: рятувальники ліквідували пожежу внаслідок загоряння авто.

Під час тренувань рятувальники ліквідували пожежу внаслідок загоряння авто Фото: КМДА

Зазначається, що минулого року міські служби здійснювали перевірку дитсадків та шкіл на предмет дотримання правил протипожежної безпеки.

«Цього року акценти будуть зроблені на перевірці ТРЦ», — додали у КМДА.

Нагадаємо, у Києві перевірять торговельні центри на пожежну безпеку.

25 березня вранці у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» почалася пожежа.

За десять годин після початку загоряння повідомлялося про загибель 12 людей, ще за годину — про 40, більшість з них діти.

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів.

Затримали також охоронця ТЦ «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

Нагадаємо, родичі жертв пожежі в Кемерові зібрали дані про 85 зниклих безвісти.

Згідно з останніми даними, під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові загинула 41 дитина.

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня». Вони вимагають покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в Кемерові: що відомо

Поділитись: