УКРАЇНА

Російський «Сбербанк» не збирається закривати свою українську «дочку» — правління

26 вересня, 2018 14:45
УКРАЇНА/Російський «Сбербанк» не збирається закривати свою українську «дочку» — правління
Зберегти
Вигляд
У «Сбербанку» Росії повідомили, що не збираються ліквідовувати своє українське представництва, адже це не має сенсу, бо через українські санкції банк не зможе вивести свої кошти.

У «Сбербанку» Росії повідомили, що не збираються ліквідовувати своє українське представництва, адже це не має сенсу, бо через українські санкції банк не зможе вивести свої кошти.

Про це повідомив перший заступник правління «Сбербанку» Лев Хасіс, передає «Інтерфакс».

«Враховуючи той режим санкцій, який запровадила Україна проти російських банків, це абсолютно безперспективна історія. Тому що, навіть якщо уявити собі, що ми припинимо діяльність банку, заплатимо за всіма зобов’язаннями перед клієнтами і заберемо усі кошти з боржників, то навіть у такому разі вивести ці кошти з України ми не зможемо», — повідомив Хасіс.

Він також додав, що «Сбербанк» продовжує діалог з Нацбанком щодо можливого пом'якшення санкцій та продаж української «дочки».

Зазначимо, що напередодні Національний банк України вчергове відмовив білоруському «Паритетбанку» у купівлі українського «Сбербанку» через невідповідність у документах.

12 вересня стало відомо, що Київський апеляційний суд наклав арешт на акції українських «дочок» російських банків «ВТБ», «Промінвестбанк» та «Сбербанк» для виконання рішення Гаазького арбітражу за позовом колишнього голови ПриватБанку та інших українських компаній, що втратили активи внаслідок анексії Криму.

Після цього російський державний «Внешэкономбанк» направив позов проти України до Стокгольмського арбітражу через «експропріацію» активів.

Також зазначається, що російські державні банки оскаржують рішенняКиївського суду у Верховному суді України.

Пов`язані новини