Росію можуть не допустити до зимової Олімпіади-2018 через допінговий скандал

13 листопада, 2017 12:39
default/Росію можуть не допустити до зимової Олімпіади-2018 через допінговий скандал
Зберегти
Вигляд
Всесвітнє антидопінгове агентство не планує відновлювати статус Російського антидопінгового агентства, що поставить під загрозу участь Росії в зимовій Олімпіаді.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не планує відновлювати статус Російського антидопінгового агентства, що поставить під загрозу участь Росії в зимовій Олімпіаді та Паралімпіаді в Південній Кореї у лютому 2018 року.

Про це повідомляє німецький телеканал ARD, вказуючи, що WADA може ухвалити таке рішення вже 16 листопада.

Вказуються дві причини, що можуть посприяти подібному рішенню: заперечення Росією своєї причетності до допінгового скандалу і невизнання висновків доповіді незалежного експерта WADA Річарда Макларена щодо вживання допінгу російськими спортсменами, а також відсутність доступу до проб з Московської антидопінгової лабораторії, які опечатані в рамках порушеного Слідчим комітетом Росії кримінального провадження.

За даними газети «Комерсант», WADA вимагає від Російського антидопінгового агентства виконання ще двох умов. Але співрозмовники видання називають ці умови «політично вмотивованими» і «нездійсненними».

Український центр приєднується до спільної заяви, в якій лідери національних антидопінгових організацій 17 країн закликали Міжнародний олімпійський комітет заборонити Росії брати участь в Олімпіаді.

МОК раніше продовжив санкції проти Росії за допінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тисяча російських спортсменів причетна до допінгової змови – Антидопінгова агенція».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини