В офісі прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона заперечують повідомлення російських ЗМІ про вкрай важкий стан очільника уряду.

Про це повідомляє Daily Mail.

Зокрема, на Даунінґ-стріт назвали «дезінформацією» повідомлення російської агенції «РИА Новости», яка, з посиланням на власне джерело, заявила, що Джонсон підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

У заяві офісу прем’єра йдеться, що Джонсона доставили в лікарню за порадою лікаря для проведення «звичайних тестів».

Водночас сам Джонсон у своєму Twitter запевнив, що перебуває в «гарному настрої» в лікарні в Лондоні та достатньо здоровий, щоб виконувати обов'язки прем'єра.

«За порадою мого лікаря я госпіталізований в лікарню для деяких рутинних тестів, оскільки у мене все ще спостерігаються симптоми коронавірусу», — сказав Джонсон.

Нагадаємо, 27 березня Джонсон заявив, що його тест на коронавірус дав позитивний результат. 5 квітня його госпіталізували для обстеження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 6 квітня у світі зафіксували 1 273 810 випадків інфікування коронавірусом. 264 761 пацієнт одужав, а 69 459 — померли.

В Україні станом на ранок 6 квітня зафіксовано 1319 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: