Прем’єр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що заразився коронавірусом
Фото:

Boris Johnson/Twitter

Прем’єр Великої Британії Борис Джонсон інфікувався коронавірусом.

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Twitter.

«Протягом останніх 24 годин у мене з'явилися легкі симптоми і тест на коронавірус показав позитивний результат. Наразі я самоізолююся, але продовжуватиму працювати через відеозв’язок. Разом ми переможемо», — написав 55-річний Джонсон. 

Раніше коронавірус виявили у 71-річного принца Уельського Чарльза, сина королеви Великої Британії Єлизавети II.

Станом на 27 березня у Великій Британії офіційно зафіксували майже 12 тисяч випадків коронавірусу, з них 580 — летальні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

23 березня у Великій Британії заборонили виходити з дому без поважної причини, як-от купівлі товарів першої необхідності чи надання медичної допомоги. Також у країні заборонили зібрання понад двох людей — за винятком членів однієї сім'ї.

24 березня міністр охорони здоров'я Великої Британії Метью Генкок повідомив, що за 24 години у Великій Британії зафіксували 87 летальних випадків, пов'язаних із SARS-CoV-2 — найбільше зростання з початку епідемії коронавірусу в країні.

Поділитись: