Росія провела в Чорному морі спільне навчання Чорноморського й Північного флотів з ракетними стрільбами, зокрема й із використанням надзвукової аеробалістичної ракети «Кинжал».

Як повідомляє ТАСС, навчання відбулися в четвер, 9 січня. У них узяли участь понад 30 кораблів, підводний човен і понад 40 літальних апаратів російських військово-космічних сил.

Зазначається, що під час навчань запустили надзвукову ракету «Кинжал» по мішені на одному з полігонів.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2019 року в Росії на бойове чергування заступив перший полк із ракетним комплексом стратегічного призначення «Авангард», здатний літати зі швидкістю в понад 20 разів більшою за швидкість звуку.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile