Війна / Донбас

Росія втратить решту України, якщо визнає «ЛНР» і «ДНР» — глава МЗС Росії

ТАСС
Війна/Донбас/Росія втратить решту України, якщо визнає «ЛНР» і «ДНР» — глава МЗС Росії
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що визнання Росією самопроголошених республік «ЛНР» і «ДНР» означатиме втрату «всієї іншої України» та залишить її «нацистам».

На запитання журналіста, чому Росія не визнає самопроголошені республіки бойовиків, він відповів:

«Ви хочете визнати «ЛНР» і «ДНР»? А далі? Втратити всю решту України, залишити її нацистам?».

Він вказав, що «український режим має ознаки нацистського» та додав, що Росія з ним не воює — це роблять «громадяни України з Донбасу».

За словами Лаврова, для Росії важлива українська держава, тому вони не переривають відносини з Києвом, попри «режим Заходу».

«Ми маємо відносини з українською державою, українська держава — це набагато більше та важливіше для нас, ніж той режим, який опинився біля влади завдяки зраді Заходом усіх норм міжнародного права та міжнародної поведінки», — вказав Лавров.

На його думку, народ «ні до чого» й хоче «повернутися до нормальних відносин з Росією».

Зазначимо, що у серпні 2018 радник президента Росії та уповноважений РФ з питань Донбасу Владислав Сурков заявив, що в невизнаній Південній Осетії була створена «фінансова, торгівельна, економічна, юридична та організаційна інфраструктура» для самоназваних республік на Донбасі.

Раніше видання «Коммерсант» повідомило, що російська компанія «Внешторгсервис», якою керує колишній віце-губернатор Іркутської області в РФ Володимир Пашков, зареєстрована у Південній Осетії. А після так званої «націоналізації» підприємств на території самоназваних республік, «Внешторгсервис» передали в управління заводи, шахти та інші підприємства на цій території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заводами в «ЛНР» та «ДНР» керує екс-віце-губернатор Іркутська Пашков. Самого Пашкова пов'язують з олігархом-утікачем Сергієм Курченком. 

Таким чином через компанії, зареєстровані в Південій Осетії легалізується торгівля Російської Федерації з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини