Російська енергетична компанія «Роснефть» на 5 років заморозила видобуток вуглеводневої сировина на ділянці у Чорному морі через санкції проти Росії.

Російська енергетична компанія «Роснефть» на 5 років заморозила видобуток вуглеводневої сировини на ділянці у Чорному морі через санкції проти Росії.

Про це повідомляє ТАСС.

Федеральне агентство з надрокористування (Роснадра) задовольнило клопотання «Роснефти» про припинення дії ліцензії на геологічне вивчення, розвідку і видобуток вуглеводневої сировини на Південно-Чорноморській ліцензійній ділянці, розташованій у східній частині акваторії Чорного моря.

«За оцінками фахівців, в умовах негативної макроекономічної кон'юнктури і санкційних обмежень на даний момент проект є економічно неефективним. До того ж на ринку нафтосервісних послуг відсутні бурові судна й бурове устаткування, що відповідають вимогам, які висуває компанія для реалізації проекту з будівництва свердловини на Південно-Чорноморській ліцензійній ділянці», — сказав представник «Роснефти».

27 жовтня Держдеп США оприлюднив санкційний список російських компаній.

Нагадаємо, Дональд Трамп доручив Тіллерсону питання санкцій проти Росії через агресію в Україні. 

2 серпня Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: