ENRU

«Роснефть» збирає дані про явку співробітників на вибори президента РФ — «Дождь»

Російська державна нафтогазова компанія «Роснефть» збирає інформацію про майбутню явку своїх співробітників на виборах президента 18 березня.

Про це повідомляє телеканал «Дождь» з посиланням на три джерела у компанії.

За словами одного зі співробітників московського «Роснефті», ще 2 березня керівництво компанії зібрало всіх начальників управлінь.

«Їм сказали зібрати з усіх підлеглих інформацію: хто на якій ділянці буде голосувати 18 березня і з якою кількістю родичів прийде на вибори», — розповів співрозмовник «Дождя».

Він додав, що керівники управлінь збирають з підлеглих цю інформацію в письмовому вигляді: його і його колег попросили заповнити бланк в своєму відділі, щоб передати його керівництву.

Розпорядження керівництва компанії мало рекомендаційний характер.

Інші двоє співрозмовників у корпорації підтвердили такі дані.

За словами одного з них, відділ кадрів однієї з дочірніх компаній розіслав інформаційну розсилку з рекомендацією співробітникам проголосувати на виборах 18 березня і нагадуванням про можливість прикріпитися до виборчих дільниць за допомогою сервісу «держпослуги».

Прес-секретар «Роснефті» Михайло Леонтьєв відмовився відповісти на питання, чи контролює компанія явку своїх співробітників.

«Я не знаю, звідки у вас ця інформація. Коли ви збираєте по смітниках різний бруд, до нас не звертайтеся, самостійно по смітниках нишпоріть», — заявив він.

На думку співголови руху за захист прав виборців «Голос» Григорія Мельконьянца, дії корпорації незаконні.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ: Геї, вояки НАТО й молитви за Путіна: як у Росії закликають прийти на президентські вибори.