Російська державна нафтогазова компанія «Роснефть» збирає інформацію про майбутню явку своїх співробітників на виборах президента 18 березня.

Російська державна нафтогазова компанія «Роснефть» збирає інформацію про майбутню явку своїх співробітників на виборах президента 18 березня.

Про це повідомляє телеканал «Дождь» з посиланням на три джерела у компанії.

За словами одного зі співробітників московського «Роснефті», ще 2 березня керівництво компанії зібрало всіх начальників управлінь.

«Їм сказали зібрати з усіх підлеглих інформацію: хто на якій ділянці буде голосувати 18 березня і з якою кількістю родичів прийде на вибори», — розповів співрозмовник «Дождя».

Він додав, що керівники управлінь збирають з підлеглих цю інформацію в письмовому вигляді: його і його колег попросили заповнити бланк в своєму відділі, щоб передати його керівництву.

Розпорядження керівництва компанії мало рекомендаційний характер.

Інші двоє співрозмовників у корпорації підтвердили такі дані.

За словами одного з них, відділ кадрів однієї з дочірніх компаній розіслав інформаційну розсилку з рекомендацією співробітникам проголосувати на виборах 18 березня і нагадуванням про можливість прикріпитися до виборчих дільниць за допомогою сервісу «держпослуги».

Прес-секретар «Роснефті» Михайло Леонтьєв відмовився відповісти на питання, чи контролює компанія явку своїх співробітників.

«Я не знаю, звідки у вас ця інформація. Коли ви збираєте по смітниках різний бруд, до нас не звертайтеся, самостійно по смітниках нишпоріть», — заявив він.

На думку співголови руху за захист прав виборців «Голос» Григорія Мельконьянца, дії корпорації незаконні.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

ЧИТАЙТЕ: Геї, вояки НАТО й молитви за Путіна: як у Росії закликають прийти на президентські вибори.

Поділитись: