УКРАЇНА

Розенблат хотів вивезти з України речі, що можливо приховували сліди злочинів — НАБУ

20 жовтня, 2017 11:22
УКРАЇНА/Розенблат хотів вивезти з України речі, що можливо приховували сліди злочинів — НАБУ
Зберегти
Вигляд
Позафракційний народний депутат України Борислав Розенблат планував вивезти з України засоби комунікації, що могли містити інформацію з приховування слідів раніше вчинених злочинів

Позафракційний народний депутат України Борислав Розенблат планував вивезти з України засоби комунікації, що могли містити інформацію з приховування слідів раніше вчинених злочинів.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

Також депутат хотів вивезти матеріальні та грошові цінності  — предмети раніше отриманої неправомірної вигоди, а також інше майно для унеможливлення його арешту в рамках кримінального провадження.

«Крім того, детективи мали відомості, що підозрюваний міг при собі мати документи для виїзду за кордон із ознаками підроблення», — йдеться у повідомленні.

Під час обшуку, який слідчі провели безпосередньо у літаку в аеропорту «Жуляни», у Розенблата вилучили мобільні телефони, планшет; вироби зовнішньо схожі з коштовностями; платіжні картки, емітовані закордонними банками; паспорт громадянина України для виїзду за кордон та дипломатичний паспорт.

НАБУ наголошує, що для перетину кордону депутат використав саме дипломатичний паспорт, хоча його поїздка була приватною і не пов’язаною з виконанням професійних обов’язків, що він визнав публічно.

Затримання Розенблата не проводилось. 19 жовтня, суд повинен був розглянути питання про застосування до нього запобіжного заходу.

Засідання продовжиться 20 жовтня.

Раніше повідомлялося, що Розенблат намагався вилетіти з України. Сам депутат у Facebook зазначив, що попередив НАБУ три дні тому про те, що збирається виїхати за кордон.

16 жовтня термін дії заборони на виїзд за кордон для депутата Розенблата закінчився. 

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

САП планує передати до суду справу депутатів Розенблата і Полякова до листопада.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини