Закон, у якому зафіксують нові правила виборів до Верховної Ради, не можна ставити на порядок денний у парламент вже 17 жовтня, адже цього дня парламент має завершили розгляд медичної реформи

Закон, у якому зафіксують нові правила виборів до Верховної Ради, не можна ставити на порядок денний у парламент вже 17 жовтня, адже цього дня парламент має завершили розгляд медичної реформи.

Про це в ефірі Громадського повідомив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

«Реформа виборча — важливе питання. Єдине, що завтра ми починаємо роботу з медичною. Тому, як на мене, ми маємо закінчити розгляд медичної перед тим, як переходити до інших питань», — сказав він.

На думку Гончаренка, щодо виборчої реформи потрібна позиція відповідних профільних комітетів.

«Щодо виборчих правил — це питання серйозне, і хотілося, щоб цьому передувала дискусія», — додав він.

Щодо закону про зняття депутатської недоторканності депутат сказав, що підтримав би його вже наступного дня.

«Я б розділив таким чином. Про недоторканність — ставив би завтра (на порядок денний — ред.), питань нема. Щодо інших (закон про Антикорупційний суд та виборча реформа – ред.), це не можна вирішувати так», — наголосив Гончаренко.

17 жовтня під стінами Верховної ради планують провести акцію. Її організували на підтримку так званої «великої політичної реформи» шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів.

Протестувальники вимагають від парламенту ухвалити три закони, в яких зафіксують нові правила виборів до Верховної ради, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Якщо парламент проігнорує ці вимоги, дехто з учасників, зокрема, Міхеїл Саакашвілі, обіцяють зробити акцію безстроковою та вимагати вже дострокових парламентських та президентських виборів.

Про те, хто, чому та як мітингуватиме під Радою — у матеріалі Громадського.

ДИВІТЬСЯ: «День «Ч»: Хто, як і чому мітингуватиме в Києві 17 жовтня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile