У Житомирі суд переніс розгляд по суті справи журналіста Василя Муравицького. За результатами засідань 2 і 3 листопада Корольовський районний суд Житомира ухвалив продовжити утримання під вартою Муравицького ще на 60 днів

У Житомирі суд переніс розгляд по суті справи журналіста Василя Муравицького. За результатами засідань 2 і 3 листопада Корольовський районний суд Житомира ухвалив продовжити утримання під вартою Муравицького ще на 60 днів.

Про це повідомляє Golos.ua.

На думку адвоката Андрія Гожія, сторона обвинувачення вважає, що підсудний може втекти до Росії та «продовжувати здійснювати злочини».

«Вони це нічим не доводять і не підтверджують, але у політичних справах не потрібні докази, вистачає команди. Наша позиція — будь-який запобіжний захід, не пов’язаний з утримуванням під вартою. Особисто моя позиція — це взагалі не обирати запобіжний захід, адже обвинувачення та підозра не обгрунтовані», — сказав Гожій.

3 листопада суд, де мали почати розгляд справи по суті, перенесли, адже захист не встиг підготуватися і у повному складі прибути на засідання.

Муравицький працював для видання «Житомир.Інфо». У серпні його затримали співробітники СБУ. Його звинувачують у «державній зраді» — інкримінують написання замовних статей «антиукраїнського змісту» за гроші «російських кураторів» для російських інтернет-сайтів.

Після того, як у мережі почали з’являтися дописи знайомих та колег Муравицького про неправдивість звинувачень, на сторінці СБУ у Facebook виклали перелік матеріалів, автор більшості з них — «політичний оглядач Муравицький».

Адвокат Андрій Гожий каже, що справа проти підзахисного сфабрикована, а причина — відверта критика влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти чи терористи: у чому СБУ звинувачує працівників медіа.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: