Скільки територій Донбасу заміновані, закон про нацбезпеку та хто визначатиме статус звільнених заручників

Watch on YouTube

Скільки ще території Донбасу залишається замінованою та небезпечною для цивільних і хто повинен займатися розмінуванням: про це сьогодні у програмі «Громадське.Схід» о 21:00 дивіться у спецрепортажі з Новолуганського. Також говоримоз представниками Міністерства оборони та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Скільки ще території Донбасу залишається замінованою та небезпечною для цивільних і хто повинен займатися розмінуванням: про це сьогодні у програмі «Громадське.Схід» о 21:00 дивіться у спецрепортажі з Новолуганського. Також говоримо з представниками Міністерства оборони та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Також у програмі:

  • Законопроект про національну безпеки парламент ухвалив у першому читанні. Чи стане СБУ підзвітна парламенту та чи буде звітувати і далі лише президенту.
  • Статус полонених. Хто визначатиме чи була людина в заручниках і чи має вона право на компенсацію. Говоримо з правозахисницею про те чи має право СБУ визначати, хто повинен отримати статус заручника.
  • Медотерапія. Як колишніх військових повертає до життя пасіка репортаж з Шепетівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ні грошей, ні документів: чому за три місяці звільненим з полону так і не допомогли

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.