Міністерка освіти і науки Ганна Новосад та Генеральний директор міжнародної організації «Британська Рада» Кіран Дівейн підписали меморандум, в якому визначили пріоритети співпраці до 2024 року.

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

Йдеться про викладання англійською мовою, вдосконалення підготовки вчителів англійської мови у вишах, розробку національних професійних стандартів для вчителів іноземної мови та систем оцінювання рівня володіння англійською мовою серед учнів та студентів згідно з рекомендаціями Ради Європи.

Документ також передбачає співпрацю для більшої обізнаності про освітні системи двох країн, обмін досвідом у сфері освітньої політики, створення прямих партнерських зв’язків між університетами, коледжами, школами та іншими освітніми закладами.

«Для нас надзвичайно важливо, що підписаний сьогодні меморандум передбачає подальшу роботу в сферах забезпечення якості освіти, досконалості викладання, створення інклюзивних освітніх програм та в інших пов’язаних напрямках», — відзначила Новосад.

Британська Рада брала участь у підвищенні кваліфікації вчителів у межах реформи «Нова українська школа». Зокрема, забезпечила підвищення кваліфікації 17 тисяч вчителів англійської мови.

Окрім цього, організація підтримує реформу вищої освіти, а також проєкти, спрямовані на зміцнення навичок XXI століття серед викладачів, студентів університетів, коледжів та школярів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile