Розробник Кріс Харріс, який працює у Європі, створив додаток для смартфона, який здатний «видаляти» автомобілі з вулиць під час зйомки наживо.

Як повідомив програміст у Twitter, додаток працює на основі нейромереж, які розпізнають автомобілі і замінюють області з ними у кадрі на синтезоване фонове зображення вулиці чи будинків.

На опублікованому відео можна бачити, як нейромережевий алгоритм замінює автомобілі в кадрі на синтезоване фонове зображення. Водночас, автор ролика не розповів, як саме працює алгоритм. Помітно, що він (алгоритм, ред.) потребує доопрацювання, оскільки не здатний «прибрати» автомобіль повністю.

Як зазначає видання N+1, можна зробити висновок, що для алгоритму використовуються дві нейромережі, одна з яких розпізнає автомобілі в кадрі і виділяє їх, а інша працює з виділеними областями. Судячи з того, що на деяких кадрах явно помітна змінена прямокутна область, в алгоритмі не використовується окрема мережа для семантичної сегментації. Зазвичай такі нейромережі застосовують для відносно акуратного виділення об'єкта певного типу в кадрі.

Ймовірно, нейромережа для створення фону враховує сусідні області на кадрі, тому що на деяких кадрах вона домальовує стовбури дерев і стовпи, закриті автомобілем.

Раніше ми писали, що програміст створив додаток для знайомств, аналогічний тому, який був у серії «Повісь діджея» серіалу «Чорне дзеркало».

Поділитись: