УКРАЇНА

Розслідування щодо посадовця СБУ почалося зі справи про корупцію в Міграційній службі

27 квітня, 2018 22:32
УКРАЇНА/Розслідування щодо посадовця СБУ почалося зі справи про корупцію в Міграційній службі
Зберегти
Вигляд
Розслідування справи щодо арештованого посадовця Служби безпеки Олександра Карамушка почалося зі справи про корупцію в Державній міграційній службі, у якій фігурує Діна Пімахова.

Розслідування справи щодо арештованого посадовця Служби безпеки Олександра Карамушка почалося зі справи про корупцію в Державній міграційній службі, у якій фігурує Діна Пімахова.

Про це йдеться в матеріалі Громадського «Нелегали під «дахом» СБУ: що відомо про затримання офіцера контррозвідки Карамушка».

Детективи Національного антикорупційного бюро більше року розслідували справу щодо корупційних схем у Державній міграційній службі. За версією слідства, чиновники ДМС незаконно оформлювали посвідки для іноземців на підставі фейкових документів.

Але довести це розслідування до завершення детективам не вдалося. Наприкінці листопада 2017 року в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури.

«Коли ми відпрацьовували справу Міграційної служби, то намагалися встановити все коло причетних до цієї схеми. Карамушко був одним з цього кола», — пояснив Громадському прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко.

Простіше кажучи, у детективів з’явилися підозри вважати, що офіцер Головного управління СБУ в Києві та Київській області майор Олександр Карамушко отримує хабарі за те, аби «закривати очі» на видачу незаконних посвідок певним іноземцям. У НАБУ сформували слідчу групу і почали розслідування щодо Карамушка і причетних до нього осіб.

Раніше детективи Національного антикорупційного бюро заявили, що викрили посадовця Служби безпеки України на отриманні хабара у сумі 47,5 тисяч доларів (близько 1,2 млн грн).

27 квітня в НАБУ заявили, що затриманий на хабарі у $47 тисяч працівник СБУ покривав фіктивні шлюби.

27 квітня суд взяв під варту на два місяці затриманого на хабарі працівника СБУ Олександра Карамушка.

Пов`язані новини