Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков закликав правоохоронців розслідувати причини загибелі народного депутата Валерія Давиденка максимально оперативно та об’єктивно.

Слова спікера передає пресслужба парламенту.

«Від імені Верховної Ради України та всього депутатського корпусу висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Валерія Миколайовича. Світла пам’ять!», — йдеться у повідомленні.

Народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденка знайшли мертвим зі смертельним вогнепальним пораненням голови 23 травня у власному офісі, в туалеті. Поліція порушила кримінальну справу за статтею «умисне вбивство».

Народний депутат від групи «Довіра» у Верховній Раді Сергій Шахов у коментарі hromadske зазначив, що його колегу Валерія Давиденка, як він вважає, вбили, а версію з самогубством відкидає.

«Я переконаний, що ця людина не могла скоїти самогубство Я наполягаю на тому, що його вбили і треба робити розслідування... Бачилися з ним у парламенті, на засіданні ми не спілкувалися з ним. Але я переконаний, що якби були якісь проблеми, він би порадився», — повідомив він.

Востаннє на засіданні Верховної Ради Давиденко був присутній у середу, 20 травня, а останній його пост у Facebook був учора о 13:22 і стосувався боротьби з пандемією коронавірусу.

У 2019 році Давиденка обрали до Верховної Ради IX скликання як безпартійного самовисуванця за 208 округом (Чернігівська область). З 6 грудня 2019 року він був членом депутатської групи «Довіра», до того — позафракційний. Був членом Комітету з питань економічного розвитку.

У Раді попереднього скликання він був членом партії «Всеукраїнське аграрне об'єднання «ЗАСТУП» за мажоритарним округом №208 (Чернігівська область), входив до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Поділитись: