Народний депутат від групи «Довіра» у Верховній Раді Сергій Шахов вважає, що його колегу Валерія Давиденка вбили, а версію з самогубством відкидає.

Про це депутат заявив у коментарі hromadske.

«Я переконаний, що ця людина не могла скоїти самогубство. Я наполягаю на тому, що його вбили й треба робити розслідування... Бачилися з ним у парламенті, на засіданні ми не спілкувалися з ним. Але я переконаний, що якби були якісь проблеми, він би порадився», — повідомив він.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденка знайшли мертвим у його офісі: «Поліцією і прокуратурою будуть перевірятися всі можливі версії трагедії, що сталася».

Оновлено: як згодом повідомили у поліції Києва, за фактом порушили кримінальну справу за статтею «умисне вбивство».

У 2019 році Давиденка обрали до Верховної Ради IX скликання як безпартійного самовисуванця за 208 округом (Чернігівська область). З 6 грудня 2019 року він був членом депутатської групи «Довіра», до того — позафракційний. Був членом Комітету з питань економічного розвитку.

У Раді попереднього скликання був членом партії «Всеукраїнське аграрне об'єднання «ЗАСТУП» за мажоритарним округом №208 (Чернігівська область), входив до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Поділитись: