Світ

Британці шостий рік поспіль назвали Ryanair найгіршою авіакомпанією

The Guardian
Світ/Британці шостий рік поспіль назвали Ryanair найгіршою авіакомпанією
Зберегти
Вигляд
Авіакомпанія Ryanair уже шостий рік поспіль оцінюється як найгірша авіакомпанія у Великій Британії відповідно до рейтингу дослідницької групи «Which?».

У щорічному дослідженні авіаліній британські пасажири дали авіакомпанії Ryanair найменший можливий рейтинг за оцінкою посадки, комфорту сидінь, їжі та напоїв, а також умов салону літака.

За даними «Which?», Ryanair, яка перевозить більше пасажирів, ніж будь-яка інша авіакомпанія в Європі, в даний час також є авіакомпанією, якою більшість споживачів відмовляється літати.

У Ryanair, коментуючи дослідження, заявили, що воно є як «непредставницьким і безкорисним».

«У той час як Ryanair стверджує, що зміни правил провезення багажу зробили подорож більш дешевою, плата за призначене місце та багаж у багажному відділенні може зумовити підвищення вартості перельоту у порівнянні з тарифами конкурентів», — йдеться у повідомленні.

Також дослідницька група «Which?» розкритикувала Ryanair через відмову виплатити компенсацію пасажирам, які постраждали від страйків працівників компанії, які у свою чергу, вимагали поліпшення умов праці.

Згідно з опитування, перше місце у рейтингу посіла авіакомпанія Aurigny Air Services, яка базується на Нормандських островах і належить уряду Гернсі. Друге місце дісталось Swiss International Air Lines — найбільшій авіакомпанії Швейцарії.

Третє місце у рейтингу посіла британська авіакомпанія лоу-кост Jet2.com, яка є четвертою за величиною пасажирською авіакомпанією у Великій Британії.

Респонденти опитування «Which?» зазначили, що найчастіше користуються послугами Jet2.com.

Раніше ми писали, що гамбурзький Центр дослідження авіакатастроф визнав фінську авіакомпанію Finnair найбільш безпечним авіаперевізником світу.

Пов`язані новини