Через страйк бортпровідників, авіаперевізник Ryanair скасував усі рейси, які мали відправлятися з трьох країн Європи 25 і 26 липня

Через страйк бортпровідників, авіаперевізник Ryanair скасував усі рейси, які мали відправлятися з трьох країн Європи 25 і 26 липня.

Про це повідомляє Avianews.com з посиланням на представників компанії.

Зазначається, що причиною скасування рейсів став страйк бортпровідників. Скасування рейсів торкнеться близько 50 тисяч пасажирів, які повинні були вилетіти скасованими рейсами.

Страйк стосуватиметься 24% рейсів, що прямують з і до Іспанії, 27% португальських рейсів і 31% бельгійських.

Пасажири, які купували квитки на скасовані рейси, отримали СМС-повідомлення та електронні листи, в яких компанія запропонувала перенести виліт на 7 днів від початкової дати або повернути гроші за квитки.

Бортпровідники вимагають підвищення зарплатні та поліпшення умов праці. Водночас у Ryanair наголошують, що платня бортпровідника досягає 40 тисяч євро на рік, і вони мають по 14 вихідних щомісяця та оплачувані лікарняні.

«Цей страйк повністю необґрунтований і не несе нічого, крім мети зруйнувати відпустки сімей та надати додаткові бонуси конкуруючим авіакомпаніям у Бельгії, Португалії та Іспанії», — зазначають у компанії.

Нагадаємо, Wizz Air скасовує 19 рейсів з Польщі на осінь та зиму.

Поділитись: