Світ

Wizz Air скасовує 19 рейсів з Польщі на осінь та зиму

18 липня, 2018 13:41
Світ/Wizz Air скасовує 19 рейсів з Польщі на осінь та зиму
Зберегти
Вигляд
Угорський лоукостер Wizz Air скасовує 19 рейсів з Варшави, Катовіце та Вроцлава у різні напрямки на осінь та зиму 2018 року.

Угорський лоукостер Wizz Air скасовує 19 рейсів з Варшави, Катовіце та Вроцлава у різні напрямки на осінь та зиму 2018 року.

Про це повідомляє Lowcost.ua.

Там зазначають, що у разі, якщо ваш рейс скасували, то система бронювання Wizz Air автоматично замінить його на подібний напрямок. Проте також наявна можливість отримати компенсацію за скасований рейс або обрати потрібний рейс самостійно.

Як повідомляється, компанія готова повернути власникам квитків на скасовані рейси 120% від вартості квитка, які надалі можна витратити на придбання квитків на інші напрямки.

Раніше повідомлялось, що Wizz Air відкриває напрямки до Парижа та Брюсселя. Проте пізніше стало відомо, що прес-служба компанії могла переплутати нові авіарейси з Києва та Кишенева і помилково оголосити про нові напрямки зі столиці України.

Раніше у Wizz Air повідомляли про запуск 11 нових авіарейсів з України до кінця 2018 року.

Напередодні компанія заявила про відкриття трьох нових напрямків з Києва та одного з Харкова, а також про збільшення частоти за сімома популярними авіамаршрутами.

Раніше повідомлялось, що Wizz Air відкрила 3 нових напрямки з Києва. Зокрема, до Відня, Берліна (з 1 липня) та Франкфурту-на-Майні (з 28 жовтня).

Крім цього, Wizz Air заявляли, що збільшать флот на базі у Києві з двох до трьох літаків, що додатково створить близько 100 робочих місць.

Раніше Wizz Air відкрила 3 нових маршрути зі Львова. Так компанія почала літати у Дортмунд, Гданськ та Катовіце.

Також Wizz Air почав виконувати рейси з аеропорту «Харків» і запустив рейс в Дортмунд.

Пов`язані новини