Життя

Рятувальники піднялися на Піп Іван для супроводу туристів: очікують покращення погоди для спуску

ДСНС
Життя/Рятувальники піднялися на Піп Іван для супроводу туристів: очікують покращення погоди для спуску
Зберегти
Вигляд
Рятувальники об 11:10 23 лютого піднялися на рятувальний пост на горі Піп Іван для супроводу туристів, що звернулися за порятунком днем раніше, донизу та транспортування тіл загиблих.

Рятувальники почали підйом на гору ще о 7:30 ранку. Біля підніжжя гори також створили штаб для координації між працівниками, а на самій горі — проміжний пункт обігріву.

Об 11:10 рятувальники піднялися до посту на горі Піп Іван, аби супроводити туристів до підніжжя, а також транспортувати тіла загиблих. Поки що команда очікує на покращення погодних умов, аби почати спуск. ДСНС залучила 34 рятувальників та 6 одиниць техніки.

Служба також додала, що в горах 20 градусів морозу, нульова видимість, снігові перемети подекуди сягають до 1,5-2 метрів. 

22 лютого група туристів з 8 людей звернулася до пошуково-рятувального посту на горі Піп Іван. Пізніше стало відомо, що двоє туристів загинули.

Нагадаємо, 6 січня у Карпатах заблукали п’ятеро туристів. Трьох з них знайшли живими, ще один помер у горах. Ще один зниклий турист вийшов на зв’язок: він зателефонував до рятувальників та повідомив, що перебуває в будинку лісників. На допомогу йому вирушили 11 рятувальників та лісники.

За декілька годин працівникам ДСНС вдалося відшукали останнього заблукалого туриста: він провів понад чотири доби у горах Карпат.

Пов`язані новини