Праворадикальна організація С14 заявила, що чотирьох її членів нібито затримали в Інститутці серця у Києві. У закладі ж заявили, що праворадикали увірвалися всередину незаконно, і викликали через це поліцію. До відділків нікого не відвозили.

С14 звинуватила директора Інституту Бориса Тодурова в тому, що він проводив для медиків тренінги «як протидіяти активістам, як у ситуації з Крисіним». Праворадикали заявили, що Інститут серця переховував Крисіна від суду на початку 2018 року і нині «розглядає його як жертву».

Зі свого боку директор Інституту серця Борис Тодуров розповів, що проводив щоденні робочі збори зі співробітниками закладу. На це засідання прийшла незнайома їм дівчина і почала знімати збори.

«Ми спитали, хто вона, але вона вимкнула телефон і не представилася. Через кілька хвилин увірвалися ці люди (троє праворадикалів – ред.) на допомогу. І намагалися нам розповісти, які ми «сєпари», які ми погані. Ми викликали поліцію», — заявив Тодуров.

Він вимагає від поліції, аби в дівчини, яка також є членкинею С14, забрали телефон та видалили відео.

«Ми обговорювали внутрішні проблеми і не давали нікому дозволу на публікацію. Я кваліфікую їхні дії як хуліганські, тому що вони проникли сюди без дозволу», — сказав директор Інституту.

У лютому 2018 року засудженого за вбивство журналіста Веремія у 2014-му Юрія Крисіна знайшли у дитячому відділенні Інституту серця. Праворадикали звинуватили Інститут в переховуванні Крисіна від суду. Тоді на знак протесту Крисіну до лікарні принесли зів'ялі квіти, надувну кульку, мандарини й щурячу отруту.Також його облили зеленкою. Тоді директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

Крисін також є обвинуваченим у справі катування та викрадення майданівців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три версії хвороби Крисіна

Поділитись: