УКРАЇНА

Саакашвілі в аеропорту Варшави зустрічала депутатка правлячої партії Польщі

13 лютого, 2018 12:55
УКРАЇНА/Саакашвілі в аеропорту Варшави зустрічала депутатка правлячої партії Польщі
Зберегти
Вигляд
Після прильоту Міхеїла Саакашвілі до Варшави його зустріла Малгожата Ґошєвська, депутатка польського Сейму від правлячої партії Право і Справедливість.

Після прильоту Міхеіла Саакашвілі до Варшави його зустрічала Малгожата Ґошєвська, депутатка польського Сейму від правлячої партії «Право і Справедливість».  Вона — заступниця голови комісії з закордонних справ у Сеймі.

Це помітно на відео польського медіа RMF 24, якому вдалося взяти коментар у політика.

«Польська сторона мене дуже добре прийняла, українська сторона повелася скандально і вчинила беззаконня. Я люблю Польщу, але моя боротьба — в Україні та Грузії. Я буду боротися до кінця», — заявив Саакашвілі. 

Водночас Малгожата Ґошєвська від коментарів відмовилися.

Після зустрічі політики покинули летовище на одному автомобілі, який заздалегідь чекав у аеропорту. Ґошєвська не відповідає на дзвінки Громадського. Офіційно про будь-яку підтримку партії «Право і Справедливість» Міхеіла Саакашвілі невідомо.

«Право і Спарвделивість» — партія, яка перемогла на парламентських виборах Польщі 2015 року, очолює Ярослав Качинський. Її члени відомі своїми популістськими заявами та критикою української влади. Серед іншого, партія активно захищає політику історичної пам’яті.

Зокрема, її депутати одностайно голосували за так званий «антибандерівський» закон про «Інститут національної пам’яті». Згідно з ним, людей, які говорять про «польські концтабори» чи заперечують «злочини українських націоналістів», можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про «антибандерівський закон» у Польщі

Пов`язані новини