УКРАЇНА

Саакашвілі вручили повістку на допит СБУ

22 грудня, 2017 15:50
УКРАЇНА/Саакашвілі вручили повістку на допит СБУ
Зберегти
Вигляд
lead
В Апеляційному суді Києва перед засіданням екс-очільнику Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі вручили повістку на допит до СБУ.

В Апеляційному суді Києва перед засіданням екс-очільнику Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі вручили повістку на допит до СБУ.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Щойно в присутності камер мені вручили повістку на допит. Тут написано, що він відбудеться 26 грудня об 11 годині ранку», — сказав Саакашвілі.

За словами адвоката Павла Богомазова, Саакашвілі збирається прийти на допит.

Також він узяв з рук слідчого документ і підписав його.

Розгляд апеляції перенесений на 3 січня.

Судді пояснили це тим, що до суду досі не надійшли матеріали справи.

8 грудня позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства.  Прокуратура оскаржила відмову суду. 

17 грудня в центрі Києва представники партії Саакашвілі та інші протестувальники вийшли на «Марш за імпічмент». Від Майдану вони рушили до Жовтневого палацу, щоб, за словами Саакашвілі, «організувати там штаб». Біля Жовтневого Палацу сталися сутички протестувальників  з правоохоронцями, в натовпі розпилювали сльозогінний газ і підірвали в натовпі шумові гранати. Посли Канади та Британії засудили дії протестувальників під Жовтневим палацом. Посольство США також засудило заворушення.

19 грудня прес-служба Порошенка опублікувала особисту записку Саакашвілі, надіслану президентові. Саакашвілі обурився й записав відеозвернення до Порошенка після публікації особистого листа.

Пов`язані новини