Мер Львова Андрій Садовий у студії hromadske, 28 листопада 2019 року
Фото:

hromadske

Перші екзит-поли свідчать, що чинний мер Львова Андрій Садовий збереже свою посаду і керуватиме містом четвертий термін поспіль.

Екзит-поли проводили місцеве агентство Fama та «Студія Савіка Шустера».

Опитування першого станом на 19:00 дає такі результати: Садовий набрав 62,3% голосів, а його конкурент від «Євросолідарності» Олег Синютка — 37,7%.

Студія Шустера дає Садовому 62,8%, його супернику — 37,2%.

Тенденція перемог чинних мерів, схоже, зберігається й в інших обласних центрах. Так, екзит-пол Socis свідчить про впевнену перемогу у другому турі чинного мера Дніпра Бориса Філатова з результатом 78,75%.

У Миколаєві екзит-пол місцевого видання «Никвести» віддає перемогу нинішньому меру Олександру Сенкевичу — 61,6%.

А в Черкасах скандальний мер Анатолій Бондаренко, як свідчить опитування студії Шустера, перемагає кандидата від «Голосу» Віктора Євпака — 54,25% на 45,75%.

Черговий день голосування

22 листопада в Україні знову відбувається другий тур виборів мерів у містах, де їх не змогли обрати в першому. Загалом сьогодні їх 11: Львів, Дніпро, Нікополь, Полтава, Миколаїв, Ужгород, Рівне, Черкаси, Слов'янськ, Бердянськ і Дрогобич.

Але на цьому вибори в Україні не завершаться. На 29 листопада призначене повторне голосування на виборах мера Чернівців. А 6 грудня відбудеться другий тур у Кривому Розі.

Поділитись: