Світ

Санкції США завдали бюджету РФ понад $3 млрд збитків — Держдепартамент

21 лютого, 2018 08:53
Світ/Санкції США завдали бюджету РФ понад $3 млрд збитків — Держдепартамент
Зберегти
Вигляд
Через санкції Сполучених Штатів російський бюджет недоотримав близько $3 мільярдів.

Через санкції Сполучених Штатів російський бюджет недоотримав близько $3 мільярдів.

Про це заявила представниця Держдепартаменту США Хізер Нойерт.

Відповідаючи на питання про активність США щодо введення санкцій відносно РФ, вона наголосила, що уряду у Вашингтоні необхідно провести ретельний аналіз всієї ситуації, що займе деякий час.

«Однак ми раді, що деякі країни припинили закуповувати деякі види російських матеріалів і інших ресурсів. Ми припускаємо, що зуміли зупинити закупівлі більш ніж на $3 мільярди. Припинення таких угод, по суті, є покаранням», — заявила Нойерт.

Вона також повідомила, що влада США не виключає можливість введення санкцій відносно росіян, проти яких були висунуті звинувачення у справі про втручання в президентські вибори в США 2016 року.

«Санкції — це те, що ми зазвичай не прогнозуємо, але ми можемо потенційно це розглянути», — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США закликали Росію припинити підтримку режиму Асада після обстрілів у Східній Гуті

Нагадаємо, 29 січня Адміністрація президента США оприлюднила перелік 114 російських політиків та 96 олігархів, наближених до російського президента Володимира Путіна.

До списку потрапили представники Адміністрації президента Путіна та російського уряду. У списку — ті, хто володіє статками у мільярд доларів та більше. 

Потрапляння до цього списку не означає, що США автоматично запровадять санкції проти особи. Проте ризик потрапити під санкції для фігурантів списку вищий.

Пов`язані новини