УКРАЇНА

Санкції та тиск не вирішать проблеми з Північною Кореєю — Путін

6 вересня, 2017 13:29
УКРАЇНА/Санкції та тиск не вирішать проблеми з Північною Кореєю — Путін
Зберегти
Вигляд
Президент РФ Володимир Путін заявив, що тиск на КНДР та санкції не допоможуть вирішити проблему на Корейському півострові.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що тиск на КНДР та санкції не допоможуть вирішити проблему на Корейському півострові.

Про це Путін заявив за підсумками зустрічі з південнокорейським колегою, передає Reuters.

«Вирішити проблему Корейського півострова неможливо лише шляхом санкцій і тиску», — сказав Путін.

Агентство зазначає, що Путін засудив ядерні випробування Північної Кореї, водночас РФ ядерною державою не визнає.

«Ракетно-ядерна програма Пхеньяну є грубим порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН, підриває режим нерозповсюдження ядерної зброї та створює загрозу безпеці Північно-Східної Азії», — сказав Путін.

Як зазначається, Путін може зустрітися з представниками КНДР у Владивостоку.

Уночі, 3 вересня, на півночі КНДР сейсмологи зафіксували потужний землетрус, який, імовірно, спричинив вибух. Фахівці припустили, що Північна Корея могла провести нове ядерне випробування.

Згодом влада КНДР офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби, якою планується оснастити нову балістичну ракету.

5 вересня Меркель та Трамп погодилися щодо посилення санкцій проти КНДР. Пізніше Трамп погодив надання Південній Кореї зброї.

Військові з Сеула застерігають, що Північна Корея, імовірно, готує запуск балістичної ракети, можливо, міжконтинентальної. Пізніше у КНДР заявили, що готують ще «більше подарунків» для США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини