Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить у генеральної прокуратури дозвіл на затримання, утримання під вартою та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна за ймовірну приченість до виведення $20 млн з державного Ощадбанку.

Керівник САП Назар Холодницький на своїй сторінці у Facebook написав, що 24 жовтня він підписав та направив до ГПУ подання на Березкіна.

«...мною підписано та скеровано Генеральному прокуророві України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та взяття під варту (арешт) народного депутата України Березкіна», — написав Холодницький.

Він зазначив, що дії Березкіна мають ознаки злочинів за ч.3 ст.27 (види співучасників), ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Раніше детективи Національного антикорупційного бюро затримали десятьох підозрюваних у заволодінні 20 мільйонами доларів державного Ощадбанку — усім повідомили про підозру.

Поділитись: