УКРАЇНА

САП вдруге зупинила досудове розслідування у справі глави ЦВК Охендовського

8 травня, 2018 12:55
УКРАЇНА/САП вдруге зупинила досудове розслідування у справі глави ЦВК Охендовського
Зберегти
Вигляд
Спеціалізована антикорупційні прокуратура вдруге призупинила досудове розслідування у справі про одержання хабаря очільником Центрвиборчкому від депутатів «Партії регіонів».

Спеціалізована антикорупційні прокуратура вдруге призупинила досудове розслідування у справі про одержання хабаря очільником Центрвиборчкому від депутатів «Партії регіонів».

Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

«На даний момент досудове розслідування у вказаному провадженні вдруге зупинено прокурором до отримання відповідей на міжнародно-правові доручення, про що доведено до відома детективів та неодноразово повідомлялось громадськості», — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що отримані під час слідства офіційні документи українських дипломатів, які забезпечували організаційний супровід відряджень підозрюваного, містять суттєві суперечності. Тому прокурори направили низку запитів до Німеччини, Австрії, Франції, Великої Британії, Польщі та Сполучених Штатів Америки.

Крім цього, в САП вважають недопустимими заяви директора НАБУ щодо «наполяшгання» на остаточній підозрі та скеруванні обвинувального акту до суду. На думку антикорупційних прокурорів, такі дії є «інструментом піару, способом набору політичних чи будь-яких дивідендів та погроз неугодним».

 28 вересня 2017 року стало відомо, що екс-депутату «Партії регіонів» повідомили про підозру у справі «чорної бухгалтерії».

Голову ЦВК Охендовського підозрювали в отриманні коштів з «чорної каси» Партії регіонів.

Сам Охендовський назвав «нікчемними» докази щодо отримання ним грошей від Партії регіонів.

Пізніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує, що підписи у «чорній бухгалтерії» Партії Регіонів належать Охендовському.

Пов`язані новини